PRODUKTY NA WYMIAR Z BEZPŁATNYM POMIAREM I MONTAŻEM

Osłoń swoje okna w Kwidzynie roletami z Cowoknie

Odpowiednio dobrana osłona okienna nie tylko chroni przed nadmiernym słońcem, ale też współtworzy wystrój wnętrza. Na szczęście nie musisz wszystkiego robić sam. Skorzystaj z pomocy specjalistów z Cowoknie! Mamy 25 lat doświadczenia w branży, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar oraz profesjonalne doradztwo.

Kwidzyn
Godziny otwarcia
Pn – Pt:9:00- 17:00
Sob:9:00- 14:00
żaluzje panel track z Kwidzyna

Szukasz rolet w Kwidzynie? Tylko od Cowoknie!

Wiele osób decyduje się na rolety w oknach. To wygodny i zgrabny typ osłony okiennej występujący w tak wielu wariantach, że z łatwością dopasujesz go do swojego okna.

Proponujemy:

 • Nowoczesne rolety dzień noc;
 • Rolety dachowe;
 • Eleganckie rolety rzymskie;
 • Rolety w kasetach (przyklejane bądź przykręcane);
 • Rolety bez kaset.

Twój wybór zależy od preferencji estetycznych oraz potrzeb wnętrza. Montaż rolet może odbywać się w systemie inwazyjnym lub bezinwazyjnym.

Co więcej, możesz wybrać montaż:

 • Do ściany;
 • Do sufitu;
 • Do ramy okna.

Każdy wariant wpływa na ostateczny wygląd wnętrza. Zamów bezpłatny pomiar i niezobowiązującą wycenę na terenie Kwidzyna i skorzystaj z wiedzy naszego fachowca.

Monter zawsze ma przy sobie pełen wzornik oferty. Dzięki temu w swoim wnętrzu, przy swoim świetle i w otoczeniu swojego wyposażenia możesz zdecydować się na określoną kolorystykę i styl osłon.

Kup rolety dzień noc!

Dużą popularność wśród naszych klientów zdobyły rolety dzień noc, które z powodzeniem zaaranżujesz w swoim domu lub biurze.

Wiele osób uważa je za wygodny zastępnik tradycyjnych firan i zasłon. Jeśli więc cenisz funkcjonalność firan i zasłon, ale szukasz alternatywy, wybierz wariant dzień noc.

Ten typ rolet jest wyposażony w naprzemiennie występujące paski siatki i tkaniny. Siatka fantastycznie imituje efekt, jaki dają firany, przepuszczając światło, ale zapewniając prywatność. Z kolei paski tkaniny ograniczają dostęp światła do wnętrza.

Rolety dzień noc są pokrewnym rozwiązaniem do firan i zasłon dzięki temu, że zajmują mniej miejsca, a pełnią podobną funkcję. To najlepszy wybór do niewielkiego metrażu, gdzie liczy się każdy centymetr zaoszczędzonej przestrzeni.

Występują w kasecie lub bez oraz w wariancie przykręcanym oraz przyklejanym. Jeśli masz wątpliwości, który model sprawdzi się właśnie na Twoim oknie, odezwij się do naszego zespołu.

Jeśli więc szukasz rolet do wnętrza w Kwidzynie – rolety dzień noc od Cowoknie będą świetnym pomysłem.

Firany w Kwidzynie: zaufaj Cowoknie

Twoje mieszkanie lub dom przechodzi rearanżację? Jesteśmy gotowi zająć się osłonami okiennymi we wnętrzu prywatnym i firmowym. Jeżeli planujesz udekorować okna firanami i zasłonami, służymy profesjonalną ofertą.

Oferujemy:

Tworzymy osłony okienne na wymiar. Nasz monter przyjeżdża do Ciebie, by wykonać pomiar i zaprezentować wzornik z ofertą. Dzięki temu dekoracje okienne są idealnie dostosowane do pomieszczenia i okna.

Plisy od Cowoknie

Niektórzy postrzegają osłony okienne jako detale. Jednak prawda jest taka, że z ich pomocą tworzysz określony wystrój i klimat w pomieszczeniu. Są więc kluczowe dla całości wnętrza i wpływają na jego funkcjonalność.

Możesz zdecydować się na osłony tradycyjne lub innowacyjne. Wybór zależy od Twojego temperamentu oraz charakteru pomieszczenia. Jeśli chcesz osiągnąć nowoczesny efekt, wybierz plisy.

To osłony okienne, z których pomocą zasłonisz wybrany fragment okna. Są sterowane z użyciem uchwytów, a system wykonany jest z aluminium.

Masz także możliwość spersonalizowania produktu poprzez wybranie koloru osprzętu i tkaniny.

Proponujemy:

 • Plisy tradycyjne;
 • Geometryczne;
 • Dachowe.

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, często niestandardowe. W tym przypadku plisy są doskonałym pomysłem. Zwróć uwagę na potencjał, jaki mają modele geometryczne!

Żaluzje drewniane w Kwidzynie? Tylko od Cowoknie!

Z czym kojarzą Ci się żaluzje? Pewnie z biurami, prawda? Nasza oferta, a szczególnie żaluzje drewniane, udowodni Ci, że to też typ domowej osłony okiennej.

Oferujemy:

 • Żaluzje aluminiowe;
 • Żaluzje drewniane;
 • Żaluzje bambusowe;
 • Wertikale.

Klasyczne aluminiowe lamele rzeczywiście dodają industrialnego charakteru wnętrzom. Dlatego od lat są chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach firmowych.

Jeśli urządzasz biuro lub salę konferencyjną, koniecznie zaopatrz się w żaluzje aluminiowe lub wertikale.

Natomiast w domu prywatnym, np. w salonie, odnajdą się żaluzje drewniane. Dodają pomieszczeniu przytulności i jednocześnie świetnie chronią przed nadmiernym słońcem z zewnątrz.

Osłoń swoje okna w Kwidzynie żaluzjami drewnianymi!

Cowoknie: osłony okienne do domu i firmy

Skontaktuj się z nami. Zostaw nam swój numer telefonu, kod pocztowy, a my odezwiemy się do Ciebie z propozycją. Oferujemy bezpłatny pomiar i niezobowiązującą wycenę produktów.

Nasz monter przyjedzie pod Twój adres z pełnym wzornikiem oferty i profesjonalną wiedzą, którą z przyjemnością się z Tobą podzieli. Skorzystaj z naszego 25-letniego doświadczenia i kup osłony okienne na wymiar w Cowoknie, a po zakupie skorzystaj z montażu w cenie produktów.